Rennes 2:1 Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Ponovno isključenja, Bešiktaš ovaj put i s dvojicom manje stigao do pobjede

Sportnet • nedjelja, 09.11.2014.

Nogometaši Bešiktaša uspješno su odradili gostovanje kod u devetom kolu turskog prvenstva Basaksehira pobijedivši domaćine rezultatom 1:2. Momčad Slavena Bilića može biti izuzetno zadovoljna s pobjedom, pošto su je ostvarili s dva igrača manje.

Crni orlovi su nakon dva uzastopna poraza ponovno okusili slast pobjede te su zasjeli na treće mjesto prvenstvene ljestvice, no razvoj utakmice u početku nije upućivao na pozitivan ishod za igrače Bešiktaša. Kada se već mislilo da će prvo poluvrijeme završiti bez golova, nakon udarca iz kuta glavom je mrežu gostiju zatresao Moldavac Epureanu.

Slavlje domaćina na stadionu Fatiha Terima nije trajalo predugo jer Demba Ba u 63. minuti prekrasnim pogotkom izjednačava rezultat. 12 minuta kasnije, momčad hrvatskog stručnjaka potpuno preokreće utakmicu pogotkom krilnog igrača Freija za 2:1, ali ubrzo slijede problemi gostiju s crvenim kartonima. Minutu nakon pogotka Freija, stoper Franco dobiva drugi žuti karton te prijevremeno odlazi u svlačionicu, ali igrači u narančastim dresovima do kraja utakmice nisu uspjeli nisu uspjeli postići izjednačujući pogodak, makar su u devedesetoj minuti gosti ostali bez dva igrača manje zbog drugog žutog kartona lijevog beka, Koybasija.

Nakon reprezentativne pauze, igrači Basaksehira gostuju kod „susjeda“ na tablici Rizespora, a Bešiktaš na stadionu Inönü ugošćuje Kasimpasu.

• PosedarskiVitez10.11.2014. u 09:03
    hahahaha,al eto ,tako se igra za svoju momcad,samo udri kad ne moze drugacije :P
    PosedarskiVitez
  • Hrvoje199010.11.2014. u 02:31
    Jel moguće ovo... Volija bi vidit statistički podatak koliko puta je Bešiktaš dobija crveni il više njih od kad ih Bilić vodi. Ljudi jednu jedinu utakmicu s 11 igrača završit ne mogu