Deportivo La Coruña
Deportivo La Coruña 0:2 Celta Vigo
Celta Vigo

Branimir Korać • nedjelja, 22.02.2015.

Deportivo je odigrao dobru utakmicu protiv Celte na kraju subotnjeg programa Primere, ali nije uspio doći do pobjede. Gosti su uspjeli kazniti promašaje domaćina te uzeti sva tri boda...

Zanimljiv dvoboj odigrali su Deportivo i Celta, a gosti su slavili s 2:0. Unatoč tom porazu, Deportivo je bio momčad koja je stvorila više prilika, izgledala opasnije, ali Sergio Alvarez bio je raspoložen.

U prvom poluvremenu blizu pogotka bili su Ivan Cavaleiro, Oriol Riera i Celso Borges, no mreža gostiju ostala je čista da bi kazna stigla na samom startu drugog poluvremena.

Fabian Orellana pronašao je dovoljno prostora kako bi uputio upotrebljiv centaršut za Charlesa, a ovaj ne griješi i šalje loptu u mrežu.

Nakon primljenog gola domaćin je nastavio s napadima, ali i dalje nije mogao do poravnanja da bi u 72. minuti ostao bez isključenog Alberta Lopa i gosti koriste brojčanu prednost da preko Larriveya dođu do novog pogotka i konačnih 2:0.