Branimir Korać • nedjelja, 22.02.2015.

Prednost madridskog Reala na vrhu ljestvice ponovno iznosi za njega ugodnijih četiri boda razlike. Kiks Barcelone protiv Malage iskoristili su Madriđani koji su slavili u gostima kod Elchea...

Stota utakmica Carla Ancelottija na klupi Real Madrida okončana je pobjedom Kraljevskog kluba. Madriđani su slavili kod Elchea s 2:0 u susretu u kojem su bili bolji protivnik i mogli i uvjerljivije do pobjede.

Da je pred domaćinom teška večer, pokazalo se već u četvrtoj minuti kada je prvo Bale poslao loptu u mrežu, ali iz zaleđa, a zatim je Cristiano Ronaldo zatresao vratnicu.

Do kraja prvog poluvremena Ronaldo je imao još dvije lijepe prilike koje nije iskoristio, a poništen je pogodak Karima Benzeme zbog navodnog zaleđa koje i ako je bilo - bilo je milimetarsko.

Ipak, u 56. minuti pogodak je stigao. Nakon nespretnosti u domaćoj obrani, poklon je dobio Benzema koji rutinski iz blizine pogađa mrežu.

Nastavili su gosti tražiti pogodak, prvenstveno Cristiano Ronaldo i na kraju je nagrađen pogotkom. U 69. minuti Isco je odlično ubacio, a Ronaldo sjajno pogodio.

Ostalo je 2:0, gosti su mirno zadržali prednost i zasluženo slavili.

U domaćim redovima Mario Pašalić odigrao je 75 minuta.

U dva ranija dvoboja domaćini su odnijeli minimalne pobjede. Athletic Bilbao slavio je s 1:0 protiv Rayo Vallecana golom Aritza Aduriza u 86. minuti dok je Villarreal istim rezultatom svladao Eibar uz pogodak odličnog Vietta u 71. minuti.

• Hrvoje199023.02.2015. u 17:32
    Još da se Luka vrati šta prije...da pruži 80% onog šta je dava prije ozljede ja zadovoljan za ovu sezonu. Mada mislin da će se brzo vratit u formu on jer je takav igrač a i igra mu se bazira na kontroli lopte a ne na nekoj realizaciji finiširanju akcija da mu sad triba osjećaj da se vrati. Ako... [više na forumu]
    Hrvoje1990
  • Obrisan korisnik23.02.2015. u 02:06
    Real i CR se vracaju lagano u formu..nije uopce upitno da ce osvojiti ligu makar idu brzo na Nou Camp,Barcu ce razmontirati kao i u 1.tekmi gdje su pojeli onaj tromi vezni red Barce...