Hrvatski kup, 1/16 finala, 23.09.2015, 15:30 h, Ludbreg, gledatelja: 600
Mario Gregurina 30'
Slaven Belupo

Slaven Belupo trebao tek pola sata za rješavanje pitanja prolaza protiv Tehničara

Branimir Korać • srijeda, 23.09.2015.

Slaven Belupo brzo je riješio pitanje prolaza u osminu finala i nije potrošio previše energije protiv Tehničara. Na stadionu Podravine u Ludbregu, Slaven Belupo slavio je s 3:0...

Alen Milek
46'
11
Goran Firbas
56'
4
Davor Labaš
80'
Željko Kopić

Tehničar iz Cvetkovca kao domaćin u Ludbregu je ugostio momčad Slaven Belupa. Momčad Tehničara vodi bivši sportski direktor Slaven Belupa Roman Sović, tu su i Danijel Radiček i Kruno Lovrek, ali bolji gosti nisu dopustili iznenađenje.

Momčad Željka Kopića ozbiljno je ušla u utakmicu i brzo završila posao te zatim rutinski održavala prednost.

Od prve minute gosti su dominirali, a pitanje prolaza riješili su u razdoblju od 20. do 30. minute kada su postigli sva tri pogotka.

Mrežu Tehničara načeo je u 20. minuti Ejupi, četiri minute kasnije na 2:0 povisio je Brlek da bi konačnih 3:0 postavio Gregurina.

Gosti su nastavili stvarati prilike i do kraja susreta, domaćin je bio posve podređen, no promjene rezultata više nije bilo.