Franko Andrijašević 85'
Lokomotiva

Lokomotiva napunila mrežu Nehaja u debiju novog trenera Sretena Ćuka

Branimir Korać • srijeda, 23.09.2015.

Nakon što je Ante Čačić promoviran u novog izbornika Hrvatske, Lokomotiva je dobila novog trenera, a preuzeo ju je Sreten Ćuk, dosadašnji trener Dinama 2. Ćuk je na klupi Lokosa debitirao pobjedom u Kupu u Senju s 8:0...

Gazmend Hajdini
51'
16
Sebastian Babić
66'
19
Matej Prizmić
77'
Marin Tomljanović
15
(do 58')
25
(do 39')
Sreten Ćuk

Gostovanje u Senju nije bilo zahtjevno za Lokose koji su otpuhali domaćina i upisali visoku 8:0 pobjedu. Sam rezultat dovoljno govori, Nehaj nije bio ravnopravan protivnik.

Dobra je to vijest i za Sretena Ćuka koji je tako krenuo pobjedom, a momčad se napunila samopouzdanjem uoči susreta protiv Istre 1961.

U svakom poluvremenu Lokomotiva je postigla po četiri gola i tako bez problema slomila otpor Nehaja.

Golijadu je otvorio Said Husejinović već u trećoj minuti, a veznjak Lokomotive izborio je kazneni udarac u 19. minuti i morao napustiti igru. Penal je realizirao Jerko Leko za ranih 2:0.

U 27. minuti bilo je već 3:0 za goste, ovaj put strijelac je bio mladi reprezentativac Mirko Marić da bi se domaćin dodatno "zakopao" u 45. minuti autogolom Žunića.

Gosti nisu popustili niti u drugom poluvremenu. Postigli su još četiri pogotka i preko Marića, Kolara (dva gola) i Andrijaševića stigli su do konačnih 8:0.