Valencia
Valencia 1:0 Granada
Granada

Denis Drljepan-Mihoci • petak, 25.09.2015.

U prvoj utakmici šest kola španjolskog prvenstva, Valencia je na svom stadionu stigla do minimalne pobjede protiv Granade i tamo ubilježili svoju drugu pobjedu u sezoni...

Valencia je stigla do svoje druge pobjede u novoj sezoni španjolskog prvenstva. Šišmiši su na Mestalli pobijedili momčad Granade koja je doživjela svoj četvrti poraz u nizu.

Valencia je povela u 26. minuti, nakon sjajnog ubačaja Zakarije Bakkalija u šesnaesterac, pogodak glavom postiže Shkodran Mustafi za vodstvo domaćina 1:0.

Četiri minute kasnije Granada je imala veliku priliku nakon što je Javier Marquez s desetak metara pogodio prečku. U finišu prvog poluvremena Ruben Rochina uputio je odličan udarac iz slobodnog udarca, ali vratar domaćina Jaume Domenech spasio je poravnanje vodstva gostiju.

U 53. minuti pogodak postiže Alvaro Negredo, ali pogodak nije priznat jer se je igrač Valencije nalazio u zaleđu. U 80. minuti priliku za povećanje vodstva imao je Sofiane Feghouli, ali vratar gostiju Andres Fernandez obranio je pokušaj Alžirca.

U sljedećem kolu Granada dočekuje Deportivo La Corunu, dok Valencia odlazi u goste kod Athletic Bilbaa.