Palermo
Palermo 0:3 Juventus
Juventus

Denis Drljepan-Mihoci • nedjelja, 29.11.2015.

U 14. kolu talijanskog prvenstva momčad Juventus slavila je s 3:0 u gostima kod Palerma, a prvi pogodak na susretu postigao je hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić....

Pobjedom od 3:0 u gostima kod Palerma, momčad Stare dame potvrdila je povratak u formu iz prošle sezone te je sve bliže vrhu tablice. Prvu veliku priliku na susretu Juventus je imao u 38. minuti. Stefano Sturaro je ubacio loptu do Paula Dybale koji je pucao glavom, ali njegov pokušaj odlazi pored vrata.

Juventus je poveo 54. minuti. Dybala je ubacio u šesnaesterac gdje je najviši Mario Mandžukić koji glavom postiže svoj treći pogodak u talijanskom prvenstvu.

Kad su svi očekivali kako će utakmica završiti minimalnom pobjedom Juventusa, momčad Stare dame postigla je dva pogotka u samom finišu susreta. U 90. minuti Paul Pogba lijepo je proigrao Sturara koji se odlično snalazi pred vratima gostiju i postiže pogodak za povećanje prednosti gostujućeg sastava.

Treći i posljednji pogodak na susretu momčad Juventusa postigla je u trećoj minuti sudačke nadoknade. Alvaro Morata je uzvratio Simonu Zazi koji s desetak metara pogađa uz prvu stativu za veliku prednost gostiju.

Mandžukić je na terenu proveo do 66. minute. Juventus u sljedećem kolu odlazi u Rim u goste Laziju, a Palermo gostuje kod Atalante.