Real Madrid
Real Madrid 7:1 Celta Vigo
Celta Vigo

Mihaela Bradovski • subota, 05.03.2016.

Real Madrid odigrao je vrlo dobru utakmicu na svom travnjaku protiv Celte. Slavio je s čak 7:1, a četverostruki strijelac bio je Cristiano Ronaldo...

Nakon što je u prošlom kolu slavio protiv Levantea, dvoboj sa Celtom pokazao je da se madridski Real oporavio od poraza protiv gradskog rivala Atletica kolo ranije. Momčad iz Viga ispraćena je sa Santiago Bernabeua s čak sedam golova u mreži.

Posebno raspoložen bio je Cristiano Ronaldo koji je postigao čak četiri pogotka i predvodio Madriđane u ovom dvoboju u kojem nije bilo Luke Modrića, ali je zato svih 90 minuta odigrao Mateo Kovačić.

Celta je bila prva koja je zaprijetila, u 14. minuti Iago Aspas glavom je pokušao, ali loptu je zaustavila vratnica. Madriđani su se brzo probudili i počeli nizati prilike, no vratar gostiju Ruben Blanco ubilježio je niz dobrih obrana.

Ipak u 41. minuti domaćin je stigao do vodstva, Isco je izveo korner, a Pepe je glavom poslao loptu u mrežu.

U drugom dijelu prava golijada i čak sedam pogodaka.

U 50. minuti Ronaldo je fantastičnim udarcem svladao Blanca da bi deset minuta kasnije postigao još jedan lijep pogodak, ovaj put iz slobodnog udarca u gornji kut.

Dvije minute kasnije nova velika prilika za Ronalda, ali ovaj put njegov pokušaj zaustavlja greda da bi odmah na drugoj strani Celta smanjila na 3:1 preko Aspasa.

Kratko su trajale nade gostiju. Raspucani Ronaldo još dva puta pogodio je mrežu Celte da bi u završnici Jese i Bale postavili konačnih 7:1.

S ovom pobjedom Real Madrid došao je na bod od Atletica koji ima utakmicu manje i to u gostima kod Valencije.

• Obrisan korisnik06.03.2016. u 13:56
    Ronaldo Messiju nije ni do koljena što se karaktera i ponašanja tiče van i unutar travnjaka. Što se nogometa tiče, Ronaldo je klasa a Messi genije.
  • cameosis06.03.2016. u 13:47
    lik je igrač za male utakmice. messi je igrač za sve utakmice. hvala, doviđenja.
    cameosis
  • Obrisan korisnik05.03.2016. u 22:27
    Lik je teski egocentricni smrad,to je potpuno jasno vidi se iz aviona,nije niti Messi puno bolji samo ne pokazuje u tolikoj mjeri,svi su oni dosta slicni puni sebe, bahati i arogantni..
  • Obrisan korisnik05.03.2016. u 21:16
    Najprije da kažem da nisam navijač ni Barce ni Reala...ali ova utakmica Reala je najbolji dokaz zašto je Messi bolji igrač od Ronalda. Messi zabija puno više ključnih golova, čini svoje igrače boljima dok Ronaldo čini upravo suprotno. OK, lijepo je pobijediti i pri tome zabiti 4 komada...ali nema... [više na forumu]
  • Veni vidi vici05.03.2016. u 20:20
    hoće Ronaldo na silu da bude najbolji strijelac lige i što reče čovjek u komentaru prije mene, iživljava se kad netko drugi načne protivnika, pa onda moraju svi za njega igrati