Sporting Gijón
Sporting Gijón 2:1 Atlético Madrid
Atlético Madrid

Mihaela Bradovski • subota, 19.03.2016.

Madridski Atletico kiksao je na gostovanju u Gijonu gdje je poražen s 2:1. Domaćin je u posljednjih 15-ak minuta stigao do preokreta i važna tri boda...

Atletico je odigrao utakmicu ispod svojeg standarda i porazom u Gijonu omogućio je Real Madridu da mu se dodatno približi na ljestvici ukoliko gradski rival upiše pobjedu protiv Seville.

Očito je dramatičan dvoboj protiv PSV-a ostavio traga na momčadi, Atletico je odigrao dosta lošije nego što se očekivalo i Sporting je na kraju zasluženo stigao do tri vrijedna boda u borbi za opstanak.

I bez Alena Halilovića domaćin je bio dobar, pa čak i opasniji od gostiju.

U prvom poluvremenu viđeno je malo toga, Atletico je stigao do vodstva nakon pola sata igre krasnim pogotkom iz slobodnog udarca i to je u biti bilo sve što smo vidjeli.

U posljenjih 15 minuta bilo je najviše uzbuđenja, domaćin je krenuo svim silama po pogodak i u 78. minuti bio je vrlo blizu, međutim Antonio Sanabria iz slobodnog udarca pogađa vratnicu.

Što nije napravio tada, napravio je u sljedećoj minuti kada je Sporting zaradio novi slobodni udarac u dobroj poziciji. Ovaj put Sanabria je uspio prevariti Oblaka.

Tri minute prije kraja Carlos Castro zamalo je pogodio za 2:1, a dvije minute nakon tog promašaja, bio je precizniji i pogodio je za konačnih 2:1.

• Colchoneros19.03.2016. u 19:52
    umor je bio, "ubilo" ih je onih 120min i da sad vec u sub moraju igrati. Prezgusnut im je raspored tako da me niti ne cudi ovakav pad u drugom poluvremenu.
    Colchoneros
  • Veni vidi vici19.03.2016. u 19:19
    jel u pitanju umor zbog lige prvaka ili je Atletico namjerno igrao sa zadrškom da Sporting pobijedi pošto se bori za opstanak, ali Atleticova igra i htijenje u 2.pol su sramota da jedan Atletico Madrid u čitavom 2.poluvremenu uputi samo 1 udarac na gol, a i taj je promašio okvir, a Sporting Gijon... [više na forumu]