Sesvete 2:1 Hrvatski dragovoljac
Hrvatski dragovoljac

Dva gola u sudačkoj nadoknadi, Sesvete bolje od Hrvatskog dragovoljca

Mihaela Bradovski • nedjelja, 04.12.2016.

U posljednjem susretu 18. kola Favbet Druge HNL Sesvete su na svom stadionu u dramatičnom dvoboju stigle do 2:1 pobjede protiv Hrvatskog dragovoljca...

I drugi ovosezonski dvoboj između Sesveta i Hrvatskog dragovoljca bio je uzbudljiv, a ovaj put slavili su Sesvećani. U prvom ovosezonskom srazu Dragovoljci su bili bolji s minimalnih 1:0 i bila im je to prva ovosezonska pobjeda, nadali su se bodovnom ulovu i u ovom dvoboju, ali domaćin je ipak slavio.

Kako su protiv Sesveta u prvom susretu stigli i do prva tri boda u novoj sezoni, sada su u međusobni dvoboj ušli nakon četiri uzastopna poraza, no ovaj put Sesvete nisu poslužile za prekid negativne serije.

Prvo poluvrijeme nije donijelo pogotke, a Sesvećani su stigli do vodstva nakon sat vremena igre pogotkom svojeg ponajboljeg igrača Vedrana Meseca.

Do sudačke nadoknade na semaforu je stajalo 1:0, a onda su gosti u 92. minuti preko Vedrana Majstorovića došli do poravnanja.

Činilo se da će Hrvatski dragovoljac napokon do boda, ali minutu kasnije Krešimir Jelić postiže novi pogodak i donosi pobjedu domaćinu.

Sesvećani su se tako vratili na drugu poziciju na ljestvici dok je Hrvatski dragovoljac propustio priliku napredovati na ljestvici nakon što su ostali konkurenti u borbi za opstanak upisali poraze.