Prešov 18:26 Telekom Veszprem
Telekom Veszprem

Veszprem lakoćom do pobjede kod Tatran Prešova

Mihaela Bradovski • utorak, 13.12.2016.

Nakon poraza od PPD Zagreba, rukometaši Veszprema vratili su se na pobjedničke staze u SEHA ligi slavljem protiv Tatrana u Prešovu s visokih 26:18...

Susret još prvog kola između Tatran Prešova i Veszprema zaključen je glatkom pobjedom Mađara. Gosti su visoko slavili s 26:18 u susretu u kojem njihova pobjeda nije bila pod znakom upitnika.

Razlika u kvaliteti između ova dva protivnika bila je očita, Tatran je izdržao prvih 15-ak minuta kada je bio na 4:4, ali kada je proradio napad gostiju, susret je riješen.

Serijom 4:0 Veszprem se odvojio na 8:4 i do kraja prvog poluvremena bez poteškoća održavao je stečenu prednost.

U nastavku susreta ona je dodatno rasla, sve do najviših osam razlike s koliko je susret i okončan.

Pobjednika su predvodili Roland Mikler s 14 obrana dok je Gabor Ancsin postigao pet golova. Renato Sulić dodao je jedan pogodak. Kod domaćina Igor Čuprina imao je 16 obrana, Oliver Rabek zabio je šest golova, a Leon Vučko jedan.