MAXtv Prva liga, 33. kolo, 13.05.2017, 15:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj, gledatelja: 203

Branimir Korać • subota, 13.05.2017.

Crni niz momčadi iz Zaprešića nastavljen je i u Kranjčevićevoj. Toplakovi igrači i dalje ne znaju za pobjedu ove godine, a novi poraz upisali su protiv Lokomotive koja je slavila 2:0...

Luca Polizzi
63'
8
Andrea Ottochian
75'
34
Petar Mikulić
88'
Samir Toplak

Jednu od svojih posljednjih pobjeda ove sezone Inter je upisao u studenom prošle godine kada je u Kranjčevićevoj slavio protiv Lokomotive 1:0. Nakon toga uspio je svladati još samo Split u Zaprešiću poslije čega je ubilježio isključivo poraze i remije.

U 33. kolu ponovno je gostovao u Kranjčevićevoj, no ovaj put nije imao šanse, upisao je poraz 2:0 i to potpuno zaslužen. Malo su gosti pokazali, Lokomotiva je bila opasnija i zaslužila je sva tri boda.

U prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, ali zato u nastavku domaćini postižu dva pogotka i uzimaju sva tri boda s kojima se vraćaju na petu poziciju.

U 69. minuti načeta je mreža Mrmića, a strijelac je bio Karačić koji je ubacivao loptu u kazneni prostor, ona mu je prešla preko noge, prevarila vratara gostiju i ušla u mrežu.

U sudačkoj nadoknadi potvrda pobjede domaćina, Šunjić je pobjegao pozornosti Interove obrane, obišao vratara i zabio za konačnih 2:0.

Inter je tako propustio priliku za bijeg Cibaliji koja je na šest bodova zaostatka za Zaprešićanima, a do kraja su još tri kola.