Metalurg Skoplje 23:32 Vardar Skoplje
Vardar Skoplje

Vardar lakoćom do pobjede protiv Červarovog Metalurga

Mihaela Bradovski • nedjelja, 03.09.2017.

U susretu prvog kola SEHA lige u makedonskom derbiju Metalurg je ugostio momčad Vardara i upisao težak poraz 32:23. Gosti su lakoćom stigli do pobjede iako su igrali bez ozlijeđenog Luke Cindrića...

Nikakvih problema nisu imali rukometaši Vardara u dvoboju protiv gradskog rivala Metalurga. Skuplja i znatno kvalitetnija momčad stigla je do očekivane pobjede 32:23 u susretu u kojem nije bilo nikakve neizvjesnosti.

Još sredinom drugog poluvremena Vardar je imao samo tri gola prednosti, no onda je započeo seriju čak 9:2 u narednih deset minuta, pobjegao na visokih 30:20 i ubilježio visoku pobjedu.

"Čestitke Vardaru, u ovom trenutku je bolja momčad. Do određenog trenutka bili smo u utakmici, ali onda su oni pokazali svoju kvalitetu i na iskustvo se odvojili. Imamo dosta problema s ozljedama i morali smo eksperimentirati s mladim igračima. Jaganjac je igrao, ali i on ima problema s ozljedom i jednostavno u ovom trenutku nismo mogli napraviti ništa", rekao je nakon susreta Lino Červar.

Najbolji kod Vardara bio je Timur Dibirov s pet golova, Igor Karačić dodao je tri, a Ivan Čupić jedan. Kod Metalurga Žarko Peševski postigao je pet golova, a Jaganjac dodao je jedan.