Lovro Mihić dobar u gostujućoj pobjedi Wisle

Mihaela Bradovski • nedjelja, 10.09.2017.

U susretu drugog kola poljskog prvenstva Wisla je u gostima svladala Chrobry Glogow i tako upisala i drugu ovosezonsku pobjedu. Slavila je 29:20 uz dobar nastup Lovre Mihića...

Očekivano slavlje za Wislu u drugom kolu poljskog prvenstva. Chrobry Glogow prema očekivanjima nije joj stvorio probleme i lakoćom je slavila 29:20.

U prvom poluvremenu domaćin je još odigrao korektnu utakmicu i nije dozvolio Wisli da se previše odvoji, ali u nastavku je sve otišlo na stranu kvalitetnijeg protivnika koji je mirno priveo dvoboj kraju.

Tomasz Gebala sa šest golova bio je najefikasniji kod sastava iz Plocka za kojeg je vrlo dobru utakmicu odigrao Lovro Mihić s pet golova iz šest pokušaja. Dva pogotka dodao je Šime Ivić uz također jedan promašaj.

U drugom susretu Zaglebie su s 32:28 svladale Kalisz u čijim redovima je Paulo Grozdek postigao jedan pogodak.