Ante Pavić poražen u Indiji u susretu s trećim nositeljom

Branimir Korać • srijeda, 15.11.2017.

Ante Pavić zaustavljen je u drugom kolu Challengera u Puneu. Protivnik mu je bio prvi indijski reket i bivši osvajač juniorskog Australian Opena Yuki Bhambri...

Ante Pavić nije uspio izboriti nastup u četvrtfinalu Challengera u Puneu. Indijac Yuki Bhambri bio je bolji u dva seta sa 6:4, 7:6.

Meč je potrajao sat i pol, a Pavić je propustio priliku u drugom setu gdje je poveo s 3:0, ali dopustio Bhambriju povratak nakon čega je poražen u tie-breaku.

Prvi set donio je samo jedan break i to Bhambrijev već u trećem gemu nakon čega je domaći tenisač bez problema odradio posao do kraja seta. U drugom setu morao je igrati tie-break, a tamo je bio uspješniji sa 7:4.

Četvrtfinale Bhambriju donosi dvoboj protiv Britanca Jaya Clarkea koji je u drugom kolu iznenadio sedmog nositelja Evana Kinga.