Dinamo II siguran protiv Međimurja, Lučko se lako obračunalo sa Solinom

Jan Šneler • subota, 03.11.2018.

Odigrane su prve utakmice 11. kola Druge HNL, a favoriti su očekivano slavili...

Nikakvih iznenađenja nije bilo u tri susreta 11. kola Druge HNL. Kao što se i očekivalo, domaćini su upisali rutinske pobjede. Dinamo II je došao do sedme pobjede u sezoni, dok je Lučko učvrstilo poziciju u sredini tablice. Pobjedom protiv BSK Bijelog Brda, Dugopolje je nakratko pobjeglo iz opasne zone.

Dinamo II nastavlja s pobjedama, a danas poslijepodne bolji su bili od Međimurja koje je u onoj zoni za ispadanje. Jedini pogodak na susretu djelo je Endrija Cekicija iz 42. minute. Tijekom cijelog susreta bolja je bila domaća momčad, bilo je velikih prilika i pogođenih stativa, no gosti su također mogli doći do izjednačenja ua 77. minuti kada je Marko Trojak pogodio okvir gola. Na kraju ostalo je 1:0, a Dinamove navijače može veseliti još jedna partija Nikole Mora koji polako ulazi u formu.

U dvoboju onih u zoni za ispadanje, Dugopolje je prekinulo crni niz protiv BSK Bijelog Brda. Zasluženo su domaći došli do slavlja, a pogoci su stigli tek krajem drugog dijela. Prvo je u 66. minuti Ivan Krstulović-Opara zabio za vodstvo domaćih, da bi devet minuta prije kraja Ante Živković potvrdio pobjedu.

Napomenimo i kako je Lučko svladalo posljednji Solin. Po jedan pogodak u svakom poluvremenu bio je dovoljan domaćoj momčadi da dođe do četvrte pobjede u sezoni.