Krenuo i Dobermann, favoriti dobro odradili posao na Kutiji

Branimir Korać • ponedjeljak, 10.12.2018.

Ovog vikenda na Kutiji šibica na rasporedu su bili susreti prvog i drugog kola, a velikih iznenađenja nije bilo, najveći favoriti uspješno su odradili posao...

Zanimljiv dvoboj odigrali su Autoškola AK Miramare-CB Benston i Art metali junajted, a Autoškola Miramare slavila je 2:1. Brlečić, Glavica, Šimek i društvo oprostili su se od turnira nakon što su Adrian Popović i Antonio Tićak doveli Autoškolu u vodstvo, a Neven Hlišć samo smanjio zaostatak u 34. minuti.

Sjajnu utakmicu odigrao je Željko Šimić koji je postigao hat-trick u pobjedi Dental centra Gržele-Future Dentala protiv Graditeljstva Merkaš. Završilo je 4:1,a osim njega jedan pogodak dodao je i Maro Pavić. Inače Graditeljstvo Merkaš povelo je u šestoj minuti golom Luke Tušeka, imalo vodstvo na odmoru, a onda je krenuo Šimićev show.

Očekivanu pobjedu upisao je Trumm predvođen Patrikom i Kevenom Drndićem protiv Caffe Bara Moretto. Nije bilo jednostavno, golovi su padali u završnici, a prolaz Trumma potvrdio je Dalibor Radusin golom u 37. minuti za konačnih 3:1.

Jedan od zvučnijih dvoboja bio je onaj između Autoelektrike Krešo i Nikšić automobila-Cvjećarnice Lampaš, a prošao je Krešo pobjedom 2:1 u završnici susreta. Vodio je golom Ennija Travaglije od 17. minute da bi Viktor Špišić u 37. poravnao na 1:1. Kada se činilo da će odluka pasti u raspucavanju, Filip Mršić donio je pobjedu Kreši.

Antunović Group V.G. 10 s nizom iskusnih malonogometaša lakoćom je sa 7:0 slavio protiv Goodfellas. Hattrick upisao je David Mataja, dva gola dodao je Igor Mostarlić, a po jedan Antonio Jamičić i Renato Koturović.

Jedan od najvećih kandidata za osvajanje Kutije, CB Dobermann, slavio je s glatkih 4:0 protiv MNK Ploče. Kristjan Čujec bio je strijelac dva puta, po jedan gol dodali su Rok Mordej i Antonio Sekulić za glatku pobjedu.

Dobro poznati Promotionplay-Pizza bar lakoćom je s 10:1 nadigrao Corinthians. tri gola Antonija Franje, dva Josipa Šoljića i Nikole Perkovića te po jedan Ante Tomića, Hrvoja Štroka i Darija Jerteca za lagan prolaz.

I Pizzeria Stari Zagreb-Borongaj lugovi ide dalje nakon 2:0 pobjede protiv dobrog Jelena Tradea. Marko Brtan i Nikola Gatarić bili su strijelci za pobjednika. Ždrijeb je rano spojio dvije dobre momčadi, Autoservisnu opremu Ponos Krapinu i Playbox-Mr. Jack, a Playbox je slavio u raspucavanju. Darko Kunštek u 36. minuti poništio je vodstvo Playboxa golom Dominika Drmića, ali raspucavanje je ipak pripalo Playboxu.

CB Talir Prečko - Transporti Živina 1:8
Bilić Erić Security - Selo ljubavi Pivovarna Ressel 2:1 penali (1:1)
Markos ambalaža - MNK Termin 3:0
MNK Ploče - CB Dobermann 0:4
Corinthians - Promotionplay-Pizza bar 1:10
Pizzeria Stari Zagreb-Borongaj lugovi - Jelena Trade 2:0
Autoservisna oprema Ponos Krapina - Playbox-Mr. Jack 2:3 penali (1:1)
Tim Kabel - Rezidencija Kastelan 4:3

Kutija šibica, veterani:
Šercerova - LKK-Prom 1:0 (Alan Bjelić)
HMNK Trogir Pizzeria Mirkec – ZABA 5:2 (Mladen Alajbeg 2, Emil Kursan, Mateo Delić, Svetin Tomaš/Bruno Maršić, Renato Brajko)
Stomatološki centar Flegar - MNK Porto Tolero Hotel Riva Brist 2:1 penali (2:2) (Josip Čarapina 2/Sandro Salacan, Antonio Vučković)
Rident - MNK Konoba Antonica 2:1 (Keven Drndić, Kristijan Čaval/Andi Listeš)
CB Off-On-Restoran Prosikito - Bravarija Mihočinec 3:2 (Željko Elez, Uroš Cipci, Mario Bazina/Marijan Jordan 2)
Nikšić automobili-Cvjećarnica Lampaš - Texta 3:1 (Goran Pezić, Milan marinić, Ivica Adamović/Enes Hajdarević ag)
Glembay - Promotionplay 0:5 (Ivan Višnić, Manuel Bisaku, Hrvoje Štrok 2, Darijo Šenjug)
Auto klub Siget - Nikšić automobili-Cvjećarnica Lampaš 3:2 (Marijo Harmat, Ivan Fumić, Edin Mujčin/Željko Pezelj, Enes Hajdarević)
Sofra - Carwiz 6:0 (Igor Tolić, Mario Tokić, Darko Čordaš, Miroslav Bičanić, Vjekoslav Škrinjar, Edin Hukanović)