Hrvatski dragovoljac uspješan protiv Međimurja, Sesvete slavile protiv Osijeka II

Petar Jenjić • petak, 08.03.2019.

Odigrane su prve dvije utakmice 15. kola Druge HNL, a do pobjeda u oba susreta stigle su domaće momčadi. Sesvete su bile bolje od Osijeka II, dok je Hrvatski dragovoljac bio bolji od Međimurja...

Do druge pobjede u drugom dijelu sezone, a pete ukupno, stigao je Hrvatski dragovoljac koji je na domaćem terenu s 3:0 bio bolji od Međimurja. Gosti iz Čakovca ovim porazom ostaju u zoni ispadanja.

Sva tri pogotka domaćin je postigao u drugom poluvremenu, a u vodstvo ih je doveo Ante Majstorović u 54. minuti. Tri minute kasnije rezultat je podebljao Josip Majić, da bi konačan rezultat u završnici susreta postavio Dinko Matošević.

U utakmici u kojoj smo vidjeli tri kaznena udarca do pobjede je stigla još jedna domaća momčad. U Sesvetama je istoimeni domaćin bio bolji od druge momčadi Osijeka s 3:1 te tako upisao šesto slavlje sezone.

Marko Tolić doveo je domaću momčad u vodstvo u šestoj minuti susreta, da bi do kraja poluvremena Sesvećani još podebljali prednost strijelac je bio Dušan Joković. Svojim drugim golom na susretu u 64. minuti Tolić je povećao na 3:0, da bi konačan rezultat u 88. minuti postavio Luka Marin.