Juventus 4:1 Udinese
Udinese

Juventus s kombiniranom momčadi pregazio Udinese i opet izgubio Barzaglija

Branimir Korać • petak, 08.03.2019.

Juventus je pobjegao na 19 bodova prednosti domaćom pobjedom protiv Udinesea 4:1. Iako je nastupio bez povećeg broja prvotimaca, Juventus je pregazio slabašnog protivnika...

Nikakvih problema nije bilo za Juventus u susretu protiv Udinesea. Allegrijeva momčad slavila je s 4:1 u susretu u kojem su odmor dobili između ostalih i Cristiano Ronaldo i Mario Mandžukić.

No u dobroj vijesti ima i loša. Naime nakon četiri mjeseca pauze vratio se Andrea Barzagli, ali izdržao je samo 25 minuta. Vidljivo frustriran napustio je travnjak, a umjesto njega je ušao Leonardo Bonucci. Tek ostaje za vidjeti kolika je pauza pred nesretnim braničem Juventusa.

Embed from Getty Images

Domaćin je stigao do vodstva već u 11. minuti. Alex Sandro s lijeve strane ubacio je u peterac gdje je na loptu uklizao Moise Kean i zabio za 1:0. Isti igrač zabio je u 39. minuti. Fantastično se riješio čuvara na 40 metara od gola, sjurio se prema kaznenom prostoru, a onda krasnom fintom prevario i igrača u bloku i vratara te pogodio u bliži kut.

U 67. minuti Kean je izborio i kazneni udarac. Srušen je u 16 metara, opravdano je dosuđen penal koji je u pogodak pretvorio Emre Can. Udinese je bio pred raspadom, četiri minute kasnije u strijelce se upisao i Blaise Matuidi koji je sjajno reagirao na ubačaj s desne strane i glavom u padu poslao loptu u mrežu. U završnici susreta, točnije u 85. minuti gosti su smanjili na konačnih 4:1 preko Lasagne.