Darija Jurak zaustavljena u četvrtfinalu parova u Miamiju

Petar Jenjić • srijeda, 27.03.2019.

Darija Jurak zaključila je svoj nastup na Mastersu u Miamiju u konkurenciji parova. U paru s Ralucom-Ioanom Olaru poražena je od Viktorije Azarenke i Ashleigh Barty...

Solidni nastupi Darije Jurak u paru s Ralucom-Ioanom Olaru na Mastersu u Miamiju zaključeni su u četvrtfinalu gdje je hrvatsko-rumunjska kombinacija doživjela poraz.

Bolje su od njih sa 6:1, 6:3 bile Viktoria Azarenka i Ashleigh Barty nakon nešto više od sat vremena provedenih na terenu. Bio je to njihov prvi međusobni dvoboj.

U prvom setu Jurak i Olaru dobile su svoj prvi početni udarac, nakon čega su njihove protivnice napravile dva uzastopna breaka te zaključile set u svoju korist.

Odmah na startu drugog seta povele su 2:0, a prednost su održale do kraja meča. Kako ne bi bilo nikakvih dvojbi oko pobjednika, napravile su još jedan break.