Tomislav Kiš ponovno zabio, a Žalgiris upisao pobjedu

Petar Jenjić • nedjelja, 31.03.2019.

U utakmici 4. kola litavskog prvenstva Žalgiris je slavio na gostovanju kod Atlantasa s 3:0, a ponovno se u strijelce upisao Tomislav Kiš...

U četvrtom kolu litavskog prvenstva nogometaši Žalgirisa upisali su treću pobjedu. Na gostovanju kod Atlantasa slavili su rezultatom 3:0 i tako domaćinu nanijeli treći poraz sezone.

Do vodstva doveo ih je Tomislav Kiš iz kaznenog udarca u 23. minuti, a hrvatski napadač trenutno je prvi strijelac lige s pet postignutih golova. Gosti su s nova tri boda stigli barem privremeno na prvo mjesto ispred Suduve koja ima bod i utakmicu manje.

U drugom poluvremenu gosti su s nova dva gola potvrdili pobjedu, strijelci su bili Rolandas Baravykas u 62. i Liviu Antal u 66. minuti.