Toplak nakon prve ovosezonske pobjede: "U prvom poluvremenu me bilo sram"

Dario Dodić • nedjelja, 15.09.2019.

Nogometaši Intera iz Zaprešića stigli su do prve prvenstvene pobjede u ovoj sezoni HT Prve lige. U Zaprešiću je s 3:1 svladan Slaven Belupo, no domaći strateg nije bio posebno zadovoljan prikazanom igrom...

Pobjede i bodovi se pamte, loša igra zaboravlja. Tako možda rezonira navijač Intera iz Zaprešića, ali ne i trener Samir Toplak. Nakon što je tek u osmom kolu HT Prve lige Inter stigao do pobjede, 3:1 na svom travnjaku protiv Slaven Belupa, osebujni trener domaćih imao je što za reći.

"Prije svega želim reći da sam presretan, ali ovo je bila naša najgora utakmica. U prvom poluvremenu me bilo sram, očito je psihološki pritisak sputao obje momčadi", započeo je Toplak.

U drugom smo poluvremenu vidjeli čak četiri pogotka. Dugo je bilo 1:1, no Zaprešićani su ipak u samoj završnici, pogocima Mlinara u 87. minuti te Mamuta u trećoj minuti sučevog dodatka, stigli do pobjede pa je i Toplak mogao izvući nešto pozitivno iz susreta.

"Drugo poluvrijeme je bilo zanimljivije i mi smo osvojili bodove, iako smo u prethodnih sedam kola igrali bolje i ostajali bez njih. Ipak, ova pobjeda mnogo nam znači i na planu samopouzdanja", zaključio je strateg Intera.