Jensen načeo, Pukki završio: Finska do važne pobjede

Petar Jenjić • utorak, 15.10.2019.

Reprezentacija Finske napravila je novi korak prema Europskom prvenstvu nakon što je na domaćem terenu svladala Armeniju...

Važnu pobjedu u borbi za drugo mjesto upisala je Finska koja je danas bila bolja od Armenije s 3:0. S nova tri boda stigla je na 15, pet više od BiH i Armenije.

Do vodstva je domaćin stigao u 31. minuti kada je slabo reagirao armenski vratar nakon jednog kornera, a Fredrik Jensen loptu pospremio u mrežu.

Nakon nešto više od sat vremena Finci podebljavaju vodstvo. Joel Pohjanpalo lijepo je u prostoru uposlio Teemu Pukkija koji još bolje prebacuje protivničkog vratara.

Isti je igrač poentirao na sličan način u 88. minuti te tako potvrdio pobjedu, ako je u tim trenucima uopće i dolazila u pitanje.