Cibona do glatke pobjede protiv Hermes Analitice za ostanak na 100 posto

Branimir Korać • utorak, 05.11.2019.

U prvom susretu sedmog kola Premijer lige Cibona je visoko porazila Hermes Analiticu i tako zadržala stopostotan učinak...

Cibona je u Premijer ligi nedodirljiva i ima svih sedam pobjeda. Na otvaranju sedmog kola Hermes Analitica nije zaprijetila Ciboni koja je ozbiljno shvatila ovaj posao i glatko je slavila.

Prostora za iznenađenje nije bilo. Hermes je na papiru bio domaćin u Domu Dražena Petrovića, držao se u egalu u prvoj dionici, ali onda je Cibona podignula razinu igre i stvorila visoku prednost.

Gledajući drugu i treću četvrtinu, Cibona je to razdoblje igre dobila čak sa 70:32, stvorila nedostižnu prednost i mirno otišla do pobjede.

Ivan Velić iskoristio je ovu utakmicu kako bi svim igračima pružio priliku, jedini koji je igrao manje od 15 minuta je Mate Vucić.

Filip Bundović ubacio je 17 poena uz devet skokova, a po 13 su dodali Matic Rebec (šest asistencija) i Roko Prkačin (devet skokova).

Kod poraženih Franko Kalpić ubacio je 15 poena uz pet skokova, a Filip Kordić dodao je 13 poena i pet skokova.