Sassuolo 3:1 Bologna
Bologna

Sassuolo sredio Bolognu i nanio joj treći uzastopni poraz

Branimir Korać • subota, 09.11.2019.

Sassuolo je na svom travnjaku stigao do očekivane pobjede protiv Bologne. Slavio je 3:1 i tako gostima nanio treći uzastopni poraz...

U prvom susretu 12. kola talijanske Serie A Sassuolo je ugostio Bolognu i upisao je pobjedu 3:1. Očekivana pobjeda kvalitetnije domaće momčadi i produbljivanje krize Bologne kojoj je to već treći poraz u nizu.

Za razliku od ranijih susreta, Bologna ovdje nije bila u igri za pozitivan rezultat do posljednjih sekundi, Sassuolo se ranije odvojio i otišao do tri boda.

Domaćin je poveo u 34. minuti kada je Filip Đuričić pokušao škarice, nije to napravio baš najspretnije, ali lopta je došla do usamljenog Francesca Caputa koji zabija bez većih problema.

Drugi pogodak stigao je u 68. minuti kada je Jeremie Boga izbačen dugačkom loptom, došao sam pred vratara i lakoćom zabio za 2:0.

Samo dvije minute kasnije Bologna smanjuje preko Orsolinija koji se odlično snašao nakon što je vratar odbio loptu, pala mu je u noge i iz ne baš najlakše situacije Orsolini je smanjio.

U 73. minuti Caputo je ipak otklonio svaku dvojbu, "slomio" je Danila i onda snažnim udarcem pogodio suprotni kut za konačnih 3:1.