HT Prva liga, 15. kolo, 09.11.2019, 15:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Tihomir Pejin, Mario Pepur, Goran Perica
Borislav Tsonev
Inter-Zaprešić

Marko Tolić odigrao simultanku s Interom i krasnim golom zaključio dvoboj

Mihaela Bradovski • subota, 09.11.2019.

Lokomotiva je u susretu 15. kola HT Prve lige ugostila Inter i upisala je pobjedu 3:1. U susretu u kojem je domaćin dominirao, briljirao je Marko Tolić s tri pogotka od kojih se ističe treći koji će biti u najužem izboru za gol sezone...

Josip Mitrović
63'
10
76'
18
Gordan Barić
86'
Samir Toplak

Vrlo dobra utakmica u Kranjčevićevoj s četiri pogotka i prilikama na obje strane koje su mogle rezultirati novim golovima. Lokomotiva je slavila s 3:1 protiv Intera, junak dvoboja bio je Marko Tolić s tri pogotka, a Lokosi su ovom pobjedom skočili na treće mjesto na ljestvici.

Od početka se pokazalo kako je Goran Tomić odradio jako dobru pripremu za ovaj dvoboj te je njegova momčad od početka dominirala. Sammir ipak nije bio spreman za nastup od prve minute, ali dobio je priliku u nastavku susreta.

Lokomotiva je vrlo rano trebala povesti kada je Kolinger krasnom dubinskom loptom pronašao Uzunija, on dolazi sam pred vratara i ne pogađa.

Na sredini prvog poluvremena domaćin dolazi do vodstva. Uzunija je na rubu kaznenog prostora srušio Savić, dosuđen je kazneni udarac koji lakoćom realizira Marko Tolić.

U drugom dijelu Inter je odmah propustio zicer kada je Serderov bio neprecizan u situaciji jedan na jedan s Grbićem, a Lokomotiva je do povećanja prednosti došla u 72. minuti. Karačić je ubacio s desne strane, odbijena lopta došla je do Tolića koji pogađa za 2:0.

Inter je uspio smanjiti zaostatak nakon lijepe akcije i asostencije Mitrovićaza Tsoneva koji rutinski zabija.

Ipak zadnju riječ na susretu imao je sjajni Tolić koji na ulasku u sudačku nadoknadu dovukao loptu do 16 metara, uočio da je Frelih van linije i slično kao što je Šuker prebacio Schmeichela, ovdje je napravio Tolić.

Završilo je 3:1, Lokomotiva slavi, mora se reći zasluženo.