HT Prva liga, 15. kolo, 09.11.2019, 17:30 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Marko Matoc, Marjan Tomas, Kruno Šarić

Stipić i dalje čeka prvu prvenstvenu pobjedu, nula u Varaždinu

Mihaela Bradovski • subota, 09.11.2019.

U dvoboju momčadi koje se nalaze u borbi za ostanak u HT Prvoj ligi, Varaždin i Slaven Belupo odigrali su bez pogodaka...

Niti nakon 15. kola HT Prve lige nema nekih rješenja na dnu ljestvice. Dvije momčadi imaju 11 bodova, dvije 12 i nastavlja se dramatična borba.

U ovom kolu Varaždin je ugostio Slaven Belupo, a na kraju pobjednika nije bilo, susret je okončan bez pogodaka.

Iz oba tabora najavljivala se isključivo pobjeda, čak su i pokušavali jedni i drugi te igrali otvoreno, ali se događalo vrlo malo uzbuđenja, bilo je obostrano puno pogrešaka.

Prvo poluvrijeme nije donijelo gotovo ništa u prvih pola sata, a nakon toga Varaždinci dolaze do velike prilike kada je Nikola Tkalčić došao sam pred Ježinu, ali vratar Slavena sjajno brani.

U drugom dijelu još jednom su e istaknuli jedni i drugi lošom završnicom. Varaždin je prijetio preko Glavine i Benka, a Slaven u najboljoj situaciji na susretu kada je u 85. minuti Bogojević iz blizine pucao preko gola.

Ostalo je 0:0, nije rezultat koji će posebno razveseliti jedne i druge, ali barem su spriječili protivnika da se malo odvoji od ovog ugroženog društva.