Ostali sportovi

Kaštelanke nisu uspjele, poražene su u tri seta u Novoj Gorici

Mihaela Bradovski • nedjelja, 10.11.2019.

"Malene" iz Kaštela nisu uspjele doći do iznenađenja u Novoj Gorici. Domaći GEN-I Volley slavio je s 3:0 iako Kaštelanke nisu bile daleko u prvom setu...

Odbojkašice Kaštela gostovale su u sklopu regionalne MEVZA lige u Novoj Gorici i nisu uspjele doći do iznenađenja. Domaći GEN-I Volley slavio je u tri seta čime su Kaštelanke ostale na onoj jednoj pobjedi koju su ostvarile provi Banjalučanki.

GEN-I Volley je stigao do druge ovosezonske pobjede, a obje je ubilježio protiv hrvatskih predstavnika, prije Kaštelanki svladao je zagrebačku Mladost s 3:1 u setovima.

Ovdje su Malene bile blizu u prvom setu gdje su imale 24:21, ali nakon toga su izgubile pet poena zaredom i prvi set.

Drugi i treći set protekli su u dominaciji Slovenki koje nisu dopustile iznenađenje.

Sljedeći meč 16. studenog Kaštelanke imaju najteži posao, igrat će na svom parketu protiv sjajnog Calcit Kamnika koji je dosad izgubio samo tri seta.