Ostali sportovi

Mladostašice bez većih problema svladale Kaštela u europskoj utakmici

Petar Jenjić • srijeda, 04.12.2019.

Zagrebačka Mladost svladala je Kaštela u prvoj utakmici šesnaestine finala CEV kupa s 3:0 u setovima...

U prvoj utakmici šesnaestine finala CEV kupa odbojkašice zagrebačke Mladosti bile su bolje od Kaštela s 3:0 te ih tako, nakon slavlja prije tri dana u prvenstvu, ponovno svladale istim rezultatom.

Današnji dvoboj trajao je sat i 19 minuta, a gošće iz Zagreba napravile su veliki korak prema sljedećoj fazi pobjedom 25-17, 25-17, 25-23.

Tijekom prva dva seta domaće odbojkašice vodile su tek u jednom navratu, a najnapetiji bio je treći set.

Tada je sve do polovice prvog seta bilo poravnato, međutim, gošće su ipak uspjele privesti utakmicu prema kraju.