Orlando Magic u drugom poluvremenu slomio Pelicanse i produžio im negativan niz

Petar Jenjić • ponedjeljak, 16.12.2019.

Orlando Magic slavio je protiv New Orleans Pelicansa sa 130:119 koji je tako produžio niz bez pobjede...

Nakon tri uzastopna poraza pobjedama se vratio Orlando Magic koji je slavio na gostujućem parketu protiv New Orleans Pelicansa sa 130:119.

Negativan niz domaćina tako se nastavlja, a posljednju pobjedu upisao je još 22. studenoga protiv Phoenix Sunsa. Nakon toga uslijedilo je 11 poraza, a večeras je stigao i 12. uzastopni.

Prvo je poluvrijeme otišlo na stranu Orlanda s 58:57 nakon čega je uslijedila sjajna treća četvrtina iste momčadi. Magic je u trećoj dionici ubacio 41 poen, a primio ukupno 27. Tako je stigao do 15 poena prednosti što je do kraja bez problema sačuvao.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Jonathan Isaac s 21 poenom i 11 skokova, dok je Nikola Vučević dodao 20 poena i devet skokova.

Jrue Holiday s 29 poena i osam dodavanja predvodio je Pelicanse, J.J. Redick dodao je 23 poena.