Dubrava bez domaće pobjede protiv Škrljeva, gosti s više raspoloženih igrača

Branimir Korać • ponedjeljak, 23.12.2019.

U susretu HT Premijer lige, jedinom koji je bio na rasporedu u nedjelju, Škrljevo je u gostima bilo bolje od Dubrave s 84:68...

U Zagrebu dvoboj momčadi iz donjeg doma HT Premijer lige. Dubrava je ugostila Škrljevo koje je pokazalo kako je puno opasnija i bolja momčad dolaskom Mate Mandića i Arkima Robertsona.

Gosti su odigrali jako dobru utakmicu, Damir Rajković koristio je šestoricu igrača i sva šestorica završila su s dvoznamenkastim brojem poena, sedmi koji je bio na parketu, Dario Cvitković, igrao je tek simbolične četiri minute.

Odluka je pala u drugom poluvremenu, nakon prve dvije četvrtine Dubrava je vodila 40:39 da bi u nastavku susreta sve bilo u znaku Škrljeva koje odnosi pobjedi 84:68.

Goste su predvodili Arkim Robertson sa 17 poena i osam skokova, Ivan Batur sa 16 poena i pet asistencija te Luka Pandurić s 13 poena, deset skokova i pet asistencija.

Kod Dubrave jedini s kvalitetnijim učinkom bio je Kristijan Šutalo koji je upisao 17 poena i deset skokova.