Nino Serdarušić poražen nakon više od dva sata borbe

Petar Jenjić • utorak, 11.02.2020.

Nino Serdarušić poražen je u drugom kolu Challengera u francuskom Cherbourgu. Bolji je od njega bio Čeh Zdenek Kolar...

Drugo kolo Challengera u francuskom Cherbourgu donijelo je Ninu Serdarušiću dovobj protiv 12. nositelja, Čeha Zdeneka Kolara.

U konačnici je nakon dva sata i 18 minuta igre do pobjede stigao Kolar koji je slavio sa 7:5, 6:7, 6:4. Bio je to njihov prvi međusobni dvoboj.

Prvi set bio je jako izjednačen i nijedan tenisač nije previšem dopuštao na svom servisu. Na kraju je kod vodstva 6:5 Kolar stigao do prve i jedine break šanse, iskoristio je i uzeo set.

U drugom setu nismo vidjeli nijedan break, a u 13. igri Serdarušić je bio bolji sa 7:4. Kolar je u konačnici stigao do pobjede nakon što je u trećem setu napravio break za 5:4 te nakon toga iskoristio prvu meč loptu.