Nino Serdarušić zaustavljen u drugom kolu Challengera u Nur Sultanu

Mihaela Bradovski • srijeda, 11.03.2020.

Nino Serdarušić nije uspio proći u osminu finala Challengera u Nur Sultanu. U drugom kolu svladao ga je Nizozemac Tallon Griekspoor...

Nino Serdarušić završio je s nastupom na Challengeru u Nur Sultanu porazom od Tallona Griekspoora, Nizozemca koji je 199. igrač svijeta dok je Serdarušić s druge strane točno 300.

Hrvatski tenisač izgubio je u dva seta nakon točno sat i pol borbe, Nizozemac je bio bolji protivnik, stavljao je Serdarušića pod pritisak i prošao je u osminu finala.

Prvi set odnio je sa 6:3 breakom u četvrtom gemu, a usput je propustio po još jednu break priliku u dva gema.

Drugi set riješen je u tie-breaku, i tu se Serdarušić spašavao, imao je Griekspoor još tri break lopte dok hrvatski tenisač praktički nije zaprijetio na servisu protivnika.

U osmini finala Grielspoor će igrati protiv prvog nositelja Egipćanina Mohameda Safwata.