Inter do vrha napunio mrežu Brescije uz šest različitih strijelaca

Mihaela Bradovski • srijeda, 01.07.2020.

U prva dva današnja susreta 29. kola Serie A Inter je pregazio Bresciju sa 6:0, a Bologna i Cagliari remizirali su 1:1...

Inter u statusu autsajdera prati borbu Juventusa i Lazija za naslov prvaka, ali neće se predati sve dok postoje i najmanje šanse za neko iznenađenje. Nadat će se kiksu onih ispred sebe i vrebati iz drugog plana.

U 29. kolu u goste mu je došla Brescia koja nije imala nikakve šanse, Domaćin ju je pregazio s visokih 6:0, apsolutno je dominirao susretom i imao čak šestoricu strijelaca.

Već u petoj minuti Ashley Young odlično je reagirao i pogodio mrežu Brescije nakon dodavanja Alexisa Sancheza. Sanchez je iz uloge asistenta u strijelca prešao u 20. minuti kada je realizirao kazneni udarac, a asistent kod trećeg gola bio je strijelac prvog Ashley Young. Young je nabacio na drugu vratnicu za Danila D'Ambrosia koji glavom šalje loptu u mrežu.

U drugom dijelu nastavila se golijada Intera i mrežu su još pogađali Roberto Gagliardini, Christian Eriksen i Antonio Candreva.

U drugom susretu Bologna je remizirala kod kuće s Cagliarijem 1:1.

Inače riječ je o susjedima na ljestvici, neopterećenim momčadima u sredini poretka, a golovi su pali u zadnjoj sekundi prvog poluvremena i u prvim sekundama drugog.

Povela je Bologna golom Muse Barrowa, a izjednačio je Giovanni Simeone. Marko Rog odigrao je cijelu utakmicu za goste.