Škrljevo deklasiralo Alkar za prekid niza od dva poraza

Matej Kačan • ponedjeljak, 09.11.2020.

U devetom kolu HT Premijer lige, košarkaši Škrljeva su odigrali svoj osmi susret te su uvjerljivom pobjedom protiv Alkara došli na dobar, polovičan 4-4 omjer...

Nakon osam odigranih utakmica u HT Premijer ligi, košarkaši Škrljeva su došli na 4-4 omjer. U dvorani u Marvincima su domaći svladali sinjski Alkar s visokih 21 poen razlike te su ostavili goste na 2-6 omjeru.

Još su se nekako Sinjani držali u prvoj četvrtini u kojoj su ostali na minusu od četiri poena, ali su potpuno palo u drugih 10 minuta u kojima su domaćini zabili 32 poena, dvostruko više od Alkara te su na poluvremenu imali okruglih 20 poena viška.

Drugo poluvrijeme zato je Damiru Rajkoviću poslužilo za malo rotiranja i održavanja razlike i sve je završilo s 95:74 za prekid niza Škrljeva od dva poraza i dolaska do četvrte pobjede. Najbolji je bio centar Martin Robertson sa 17 poena i osam skokova, dok je Antonio Boban imao 18 poena.

Hrvoje Vučić je sa 17 poena bio prvo ime Alkara, dok je tri manje ubacio Vlatko Granić.