HT Prva liga, 27. kolo, 02.04.2021, 18:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Dario Bel, Marjan Tomas, Kruno Šarić
Ivan Delić 90'+1'
Slaven Belupo

Slaven Belupo adutom s klupe do boda u Varaždinu

Branimir Korać • petak, 02.04.2021.

Dvoboj važan i Varaždinu i Slaven Belupu na otvaranju 27. kola HT Prve lige. U konačnici okončan je remijem 1:1.

Podjela bodova na kraju nije nepravedna. Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku Varaždina dok je Slaven Belupo bio bolji u prvom dijelu.

U prvom poluvremenu bilo je nekoliko prilika na obje strane, opasniji su bili domaćini, a rezultat se promijenio tek u 42. minuti.

Neven Đurasek uzeo je loptu na svojoj polovici, sjurio se prema golu i opalio s ruba kaznenog prostora u sam kut."

Slaven se vrati ou sudačkoj nadojknadi! Ubačena lopta u 16 metara, stigla je do Etoundija od kojeg se odbija, no točno na nogu Deliću koji zabija.

Nije ostalo vremena za neke promjene, ostalo je 1:1.