Novo Vrijeme i Crnica izborili polufinale

Matej Kačan • subota, 24.04.2021.

1. HMNL dobila je i druga dva sudionika polufinala. Nakon Olmissuma i Futsal Dinama, gostujućim su pobjedama svoje mjesto potvrdili Crnica i Novo Vrijeme...

Nakon Olmissuma i Futsal Dinama, polufinalisti 1. HMNL postali su i Novo Vrijeme te Crnica. Crnica je nakon pobjede nad Alumnusom u prvoj utakmici slavila i u uzvratu u Jelkovcu. Crnica je u prvom susretu slavila 2:0 te je u drugom potvrdila svoje mjesto među četiri najbolja.

Marinko Šamija je goste doveo u vodstvo u devetoj minuti, a nakon toga mreže miruju 20 minuta do pogotka Nikole Matijevića za 2:0. U 40. je za 2:1 zabio Danijel Dekanić, ali drugog pogotka i produžetka nije bilo.

U polufinale se plasiralo i Novo Vrijeme koje je u gostima potvrdilo pobjedu nad Vrgorcem. Makarani su do druge pobjede došli tek u produžetku, a junak je bio Igor Osredkar. Slovenac je zabio gol za 5:4 i pobjedu, a to mu je bio i treći pogodak na susretu.

Imao je Vrgorac 4:2 u 32. minuti nakon pogotka Gudasića te je karta za majstoricu u Makarskoj bila u džepu, ali su Paulinho i Kazazić zabili u 33. i 35. te su izborili produžetak u kojem je stigla pobjeda.