Suci: Dario Kulušić, Hrvoje Radić, Alen Jakšić
Ricardo Bagadur 87'
Hrvatski dragovoljac

Nastavlja se loš start Dragovoljca, upisan novi poraz, Lokosi na vrhu

Mihaela Bradovski • petak, 30.07.2021.

Lokomotiva je upisala novu pobjedu i u ovom trenutku nalazi se na vrhu ljestvice. Pobjedom protiv Hrvatskog dragovoljca 3:2, Lokomotiva je nastavila s odličnim ulaskom u sezonu...

Marko Bašić
46'
9
Karlo Perić
54'
21
Danovis Caliz Martinez
77'
8
Dino Skorup
81'
20
Bruno Karoglan
81'
Miroslav Kuljanac

Hrvatski dragovoljac niti iz trećeg pokušaja nije uspio upisati bodove. Kod sva tri gola Lokosa, gosti su kardinalno pogriješili i na kraju su upisali poraz. Poveli su Dragovoljci neočekivano, ali kasnije su puno toga poklanjali.

Lokomotiva je prva zaprijetila i to već u šestoj minuti kada je Kačavenda pucao glavom nakon kornera, ali Šubarić brani.

Lokosi su se našli u minusu u 14. minuti. Zaspala je Lokomotivina obrana i stigla je kazna, Veljača je dobio loptu u 16 metara, okrenuo se i odlično pogodio poluvisoko u kut.

U završnici prvog dijela Lokomotiva dolazi do poravnanja! Pivarić je ubacio s lijeve strane, lopta je išla na drugu vratnicu prema Aliyuu kojeg je pratio Valentić i upravo branič Dragovoljca prvi dolazi do lopte i koljenom je skreće u svoju mrežu.

Odmah na početku drugog dijela Lokomotiva vodi 2:1. Bašić tek što je ušao u igru, predao je loptu Miličeviću u noge na 30 metara, ovaj je povukao nekoliko koraka i opalio izvana Bašiću kroz noge u sam kut Šubarićevog gola.

Deset minuta prije kraja krasna akcija Lukasa Kačavende koji je prošao dvojicu igrača, došao pred Šubarića i majstorski ga prebacio.

Za dramu u završnici pobrinuo se Ricardo Bagadur. Nakon kornera u petercu Lokomotive nastala je velika gužva, pogođena je i greda, lopta se odbijala kao na fliperu i na kraju došla do Bagadura koji puca snažno iz prve ipogađa.

Na kraju ipak nije bilo novih pogodaka, ostalo je 3:2 za Lokomotivu.