Torino 0:1 Juventus
Juventus

Juriću poraz, Juventus kasnim golom slavio u gradskom derbiju

Matej Kačan • subota, 02.10.2021.

Nogometaši Torina koje s klupe vodi Ivan Jurić upisali su treći poraz ove sezone. Torino je u gradskom derbiju poražen od Juventusa golom Manuela Locatellija...

Sedmo kolo Serie A donijelo je gradski dvoboj između Torina i Juventusa u kojem je Ivan Jurić upisao svoj treći poraz na klupi Torina i treću utakmicu bez pobjede.

Juventus opet nije briljirao, ali je slavio kasnim pogotkom Manuela Locatellija te je trećom pobjedom u nizu došao na 11 bodova i diobu s Laziom i Atalantom pa forma ekipe Massimiliana Allegrija izgleda mnogo bolje nakon užasnog početka.

Ipak, dugo je Torino odolijevao, držao nulu, pa čak i bio bolji i aktivniji u prvom poluvremenu. Juventus je dobro krenuo, ali nakon desete minute do poluvremena teren pripada domaćoj ekipi.

Imao je Torino neke dobre šanse, ali se na odmor ide bez pogodaka. U drugom dijelu je na teren izašao neki novi, mnogo bolji i aktivniji Juventus koji je odmah napao i zaigrao opasnije.

Spašavao je Milinković-Savić u početku, ali je u 86. minuti napokon probijen blok Torina. Locatelli je brzo reagirao i pucao u sam kut, a lopta od stative ulazi u mrežu.

Torino je napao u potrazi za bodom, ali je gotovo primio još jedan pogodak jer je u prvoj minuti nadoknade Dejan Kuluševski pogodio vratnicu. Ostalo je do kraja 1:0, dok je odigrao 83 minute.