BSK do vrijedne pobjede u slavonskom dvoboju

Petar Jenjić • subota, 15.04.2023.

Nogometaši BSK-a slavili su na domaćem terenu protiv Vukovara s 2:1, u sklopu 26. kola SuperSport Prve NL...

Do vrijedne pobjede u borbi za ostanak stiglo je BSK Bijelo Brdo koje je u slavonskom dvoboju bilo bolje od drugoplasiranog Vukovara 1991 i tako mu nanijelo četvrti poraz sezone.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je slavio rezultatom 2:1, a do vodstva je stigao tri minute prije kraja prvog poluvremena. Strijelac je bio Dario Pudić. Vrlo brzo, nakon promjene strana, za 2:0 zabio je Sunday Junior.

Njegov pogodak praktički je riješio pitanje pobjednika, a do kraja su Vukovarci ublažili poraz. Zabio je Valentin Jara u sudačkoj nadoknadi.

BSK sada ima 32 boda i na petom je mjestu, no od Jaruna koji je na 11. poziciji dijele ga četiri boda. Vukovar ostaje drugi, ali samo s bodom prednosti ispred Cibalije.