Kvalifikacije za SuperSport Drugu NL, 11.06.2023, 20:00 h
Slavonija 3:0 Radnik Križevci
Radnik Križevci

Slavonija Požega napravila velik posao i na uzvrat nosi lijepu prednost

Petar Jenjić • nedjelja, 11.06.2023.

Slavonija Požega uspješno je odigrala domaću utakmicu kvalifikacija za plasman u SuperSport Drugu NL. Na domaćem terenu slavila je protiv Radnika iz Križevaca s 3:0...

Veliki posao u borbi za plasman u SuperSport Drugu NL napravila je Slavonija Požega koja je u prvoj utakmici kvalifikacija protiv Radnika iz Križevaca.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slavonija je kao domaćin na stadionu u Velikoj bila bolja rezultatom 3:0 i tako napravila velik korak prema ulasku u treći rang hrvatskog nogometa.

Nakon prvog poluvremena domaća ekipa vodila je pogotkom Mateja Peharde iz 33. minute. U drugom poluvremenu priključio se Matej Martinović golovima iz 50. i 57. minute čime je potvrdio pobjedu svoje ekipe.

Uzvratne utakmice slijede sljedeće vikend, a kako sada stvari stoje, ovaj bi uzvrat mogao donijeti najmanje neizvjesnosti.