Osijek remizirao u prijateljskom dvoboju s Petrolulom

Branimir Korać • srijeda, 05.07.2023.

Nogometaši Osijeka odradili su još jednu prijateljsku utakmicu, ovaj put protiv rumunjskog Petrolula. Susret je okončan remijem 1:1...

Još jedan pripremni susret Osječana, ovaj put protiv Petrolula, okončan je remijem. Zanimljiv dvoboj u kojem je bilo prilika na obje strane, Osječani su bolje izgledali u drugom dijelu i tu su došli i do pogotka.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U prvom poluvremenu Osijek je imao dosta problema s neugodnim Rumunjima, imao je Petrolul nekoliko dobrih prilika, a poveo je nakon kornera Budescua i loše reakcije obrane čime je lopta završila u mreži.

U završnici prvog dijela Barešić je spasio nakon još jednog dobrog pokušaja Rumunja te je ostalo 1:0.

U drugom poluvremenu Osječani su bili povezaniji i bolji, imali su nekoliko zanimljivih prilika, najbolju Caktaš, a u završnici su došli do poravnanja.

U 85. minuti Živković je lijepo pronašao Špoljarića koji pogađa za 1:1. Do kraja susreta još dva pokušaja Osječana, ali nisu bili precizni i rezultat se nije mijenjao.