Istra 1961 u novom pripremnom susretu remizirala protiv Napretka iz Kruševca

Mihaela Bradovski • četvrtak, 06.07.2023.

Igrači pod vodstvom Mislava Karoglana doigrali su još jednu prijateljsku utakmicu. Ovoga puta nisu došli do pobjede, remizirali su 1:1 protiv Napretka iz Kruševca...

Pobjeda protiv Kopra 4:2 u susretu koji je igran dva puta po 60 minuta pokazala je kako Istra ide prema naprijed, međutim, protiv Napretka iz Kruševca nije bila tako efikasna iako je imala prilika za još jednu pobjedu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Morala se u konačnici zadovoljiti 1:1 remijem u susretu s momčadi koja je prošle sezone u Superligi Srbije završila u donjem domu, igrala Ligu za ostanak i u njoj zauzela prvo mjesto.

Istra je dobro krenula i povela u 18. minuti nakon lijepe akcije, Hujber je bio u ulozi asistenta, a Ante Erceg je pogodio mrežu vratara Napretka.

Napredak je uzvratio nakon točno pola sata igre kada je Uroš Nenadović izjednačio na 1:1 što će se pokazati konačnim rezultatom.

U drugom poluvremenu Istra je imala još dvije dobre situacije, ali prvo Lisica nije uspio nadmudriti vratara Napretka, a zatim je Blagojević iz slobodnog udarca pucao preko grede.

Sljedeći pripremni susret Istra bi trebala odigrati 8. srpnja protiv novog slovenskog prvoligaša Rogaške.