Bilić upisao poraz protiv bivšeg kluba

Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Al Ittihad je stigao do pobjede preokretom. Prekinuli su niz bivšeg hrvatskog izbornika od tri utakmice bez poraza s Al Fatehom…

Bivši klub Slavena Bilića bio je težak zalogaj za njegovu trenutnu momčad Al Fateh. Na gostovanju kod Al Ittihada prekinut je njihov niz od tri utakmice bez poraza koje su nanizali nakon teškog poraza od Al Nassra.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slavio je Al Ittihad na domaćem terenu bez Karima Benzeme u sastavu s 2:1.

Bilićeva momčad povela je u 30. minuti, a strijelac je bio Marwane Saadane. Nije se dugo čekalo na izjednačenje domaćih koje je donio u 38. minuti Romarinho na asistenciju Kantea.

N'Golo Kante bio je strijelac odluke u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela čime je postavio rezultat na konačnih 2:1.

Al Ittihad je trenutno na prvom mjestu s 18 bodova, dok je Al Fateh sedmi s 11 bodova.