Bilićev Al Fateh remizirao s igračem manje, Antolićev Damac vratio se iz zaostatka

Petar Jenjić • četvrtak, 09.11.2023.

Odigrane su još dvije utakmice 13. kola saudijskog prvenstva. Al Fateh je remizirao kod Al Riyadha, dok je Damac Domagoja Antolića uzeo bod protiv Al Ahlija...

Nakon poraza u prošlom kolu, Al Fateh Slavena Bilića remizirao je na gostovanju kod Al Riyadha rezultatom 1:1. Tako je stigao do 24. boda ove sezone, dok gosti imaju upola manje.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bilićeva ekipa povela je u 34. minuti preko Abbasa Al Hassana, a odmah nakon toga ostala i s igračem manje nakon isključenja Marwanea Saadanea. Vodstvom gostiju otišlo se na predah, a bod domaćinu u 68. minuti donio je Saleh Al Abbas.

Al Ahli remizirao je u gostima kod Damaca rezultatom 2:2 i tako došao do ukupno 26 bodova, dok domaćin drži sredinu ljestvice s 11 bodova manje.

Nakon prvog poluvremena gosti su vodili golovima Abdulbasita Hindija i Sumayhana Alnabita, da bi remi domaćinu u nastavku donijeli Farouk Chafai i Nicolae Stanciu.

Domagoj Antolić odigrao je svih 90 minuta za Damac.