Supersport Prva NL, 15. kolo, 17.11.2023, 13:30 h, Sv. Josip Radnik, Sesvete
Suci: Ivana Martinčić, Sanja Rođak-Karšić, Maja Petravić; 4. sutkinja: Ivan Slunjski
Borna Bilobrk 47'
Jarun

Nastavlja se niz Sesveta, pao je i Jarun

Petar Jenjić • petak, 17.11.2023.

U susretu 15. kola SuperSport Prve NL, nogometaši Sesveta upisali su pobjedu na domaćem terenu protiv Jaruna. Time su upisali desetu utakmicu zaredom bez poraza...

Oliver Petrak
56'
27
Kristijan Kopljar
56'
20
Marin Brigić
57'
30
Dominik Šuart
78'
15
Lovro Lazar
86'
Mihael Stipić
46'
9
Josip Tadić
46'
18
Blaž Bošković
46'
27
Borna Bilobrk
46'
20
Joao Araujo
79'
Jerko Leko

Čak deset uzastopnu utakmicu u SuperSport Prvoj NL, a sedmi pobjedu, upisali su nogometaši Sesveta koji su odličnu formu nastavili i na domaćem terenu protiv Jaruna kojeg su svladali s 2:1.

Igraj na SuperSport Prva NL SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jako dobro krenule su Sesvete u dvoboj, a do vodstva su stigle nakon deset minuta igre. Mateo Topić je poslao prizemnu loptu u peterac iz kornera, na nju je natrčao Tomislav Duvnjak i skrenuo u mrežu.

Domaća momčad podebljala je vodstvo u 33. minuti. Topić se izborio za udarac s više od 20 metara i neobranjivo poentirao za 2:0. Isti igrač je osam minuta kasnije pucao s gotovo iste pozicije u isti kut, ali otišlo je malo kraj gola.

Trener gostiju Jerko Leko odmah je na poluvremenu napravio čak četiri promjene, a dvije su mu donijele pogodak. U 47. minuti je Josip Tadić odigrao za Bornu Bilobrka koji ulazi u kazneni prostor i matira protivničkog vratara.

U 59. minuti isti igrač je pucao glavom, ali lopta je otišla malo kraj gola. Uslijedio je period igre bez značajnijih prigoda i sve do sudačke nadoknade prave nije bilo. Tada je Ivor Ljubanović pogodio gredu, no rezultat se više nije promijenio.