Supersport Prva NL, 15. kolo, 19.11.2023, 13:30 h
Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci 1:1 BSK Bijelo Brdo

BSK neporažen u Zmijavcima, ali ipak ostao na dnu poretka

Mihaela Bradovski • nedjelja, 19.11.2023.

U susretu 15. kola SuperSport Prve NL Croatia je u Zmijavcima ugostila BSK iz Bijelog Brda i remizirala je 1:1...

Najneefikasnija momčad lige, momčad koja svaku drugu utakmicu u prosjeku dolazi po pogotka, ostala je neporažena u Zmijavcima. BSK je remizirao protiv domače Croatije, a imao je priliku i za sva tri boda.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su stigli do vodstva odmah na početku drugog poluvremena autogolom Nikole Šalinovića, održavali su to vodstvo do posljednjih deset minuta, ali nisu izdržali.

Ponajbolji igrač Croatije, Tomislav Gudelj ui 81. minuti pogodio je za 1:1 i to je bio i konačan rezultat susreta.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, a za BSK je jedino pozitivno što je zadržao korak s glavnim konkurentima u borbi za opstanak Orijentom i Solinom.