Supersport Prva NL, 15. kolo, 17.11.2023, 13:30 h
Cibalia
Cibalia 0:1 Vukovar '91

Vukovar 1991 u skromnom dvoboju uzeo sva tri boda u Vinkovcima

Branimir Korać • petak, 17.11.2023.

U susretu 15. kola SuperSport Prve NL Cibalia je ugostila Vukovar, a gosti su uzeli pouni plijen slaveći s 1:0...

Cibalia i Vukovar nisu odigrali utakmicu za pamćenje. U susretu s malo prilika Vukovar je ipak bio spretniji i upisao je pobjedu 1:0.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U prvom poluvremenu bilo je vrlo malo toga za vidjeti, nastavak je bio nešto bolji, uostalom u drugom poluvremenu viđen je i jedini pogodak.

U 59. minuti Vukovar je stigao do vodstva, Törles Knöll je pucao, vratar Kovačević usio je odbiti loptu, ali pratio je to Robin Gonzalez i iz blizine pogodio mreću.

Niti pet minuta kasnije domaćinu se ukazala prilika za poravnanje, nije je iskoristio i u nastavku susreta Vukovar je bezu većih problema sačuvao vodstvo.

S ova tri boda Vukovar drži prednost nad Sesvećanima koji su već neko vrijeme u velikom naletu, a slavili su i danas protiv Jaruna.