Zrinski ne posustaje, pobjedom u Bijelom Brdu povećao prednost na vrhu

Branimir Korać • subota, 25.11.2023.

Tri zanimljiva dvoboja odigrana su u 16. kolu SuperSport Prve NL. Lider Zrinski i Dugopolje slavili su u gostima dok je Dubrava kod kuće bila bolja od Croatije iz Zmijavaca...

Nogometaši Zrinskog gostovali su u Bijelom Brdu, ali su nastavili pobjednički niz i još malo povećali prednost na vrhu ljestvice.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Imali su težak posao i tek u završnici susreta osigurali su pobjedu pogotkom Ajdina Mujagića u 88. minuti susreta.

Dugopolje je stiglo do tri boda u gostima kod Jaruna slaveći s 2:0. Nakon što je spojio dvije pobjede, Jarun je sada povezao dva poraza.

Gosti su poveli u 44. minuti pogotkom Brune Zdunića, a nakon 13 minuta igre u drugom dijelu Ivan Šaranić postavio je konačnih 2:0.

Dramatično je bilo u dvoboju susjeda na ljestvici gdje je Dubrava stigla do 2:1 pobjede protiv Croatije iz Zmijavaca.

Domaćin je poveo u osmoj minuti golom Mate Pavlovića i sve do sudačke nadoknade na semaforu je stajalo tih 1:0. U 91. minuti Mijo Šabić poravnava, ali tri minute kasnije Patrick Junior Osei Kesse osigurava pobjedu Dubrave.