Partizan potpuno pregazio Borca za kraj kola

Petar Jenjić • ponedjeljak, 27.11.2023.

Posljednji susret devetog kola regionalne ABA lige otišao je na stranu Partizana. Crno-bijeli bili su bolji od Borca s visokih 101:56...

Deveto kolo ABA lige stiglo je svome kraju, a nakon Crvene zvezde, do rutinske pobjede stigao je i njihov najveći rival - Partizan.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Crno-bijeli bili su domaćini Borcu iz Čačka, a nakon 40 minuta prebacili su 100 poena i potpuno razbili protivnika. Završilo je rezultatom 101:56.

Do pobjede ih je predvodio Tristan Vukčević s 24 poena i šest skokova za nešto manje od 24 minute u igri. Po 13 koševa dodali su Mateusz Ponitka (sedam asistencija) i Alen Smailagić (pet asistencija).

Najbolji je kod Borca bio Ronaldo Segu sa 16 koševa, Tylan Birts dodao je 11 poena.